• en
 • fr
 • de
 • it
 • ru
 • es
 • el

Vila


Apartamente Pushimi në Salento

Salentonthebeach është një shtëpi komode e vendosur në një rrugë private, lehtësisht e arritshme nga rruga bregdetare.
Ёshtë me dy kate dhe ka dy apartamente të mëdha, të dy me dalje në kopshtin prej 1600 metra katrore.
Këto apartamente për pushime në salento kanë një bimësi të lulëzuar, karakteristikë e vendeve të nxehta, i formuar nga palma, kaktus, dhe bimë të ndryshme të lulëzuara, zbukurojnë shtëpinë dhe pikturojnë kopshtin me ngjyra të ndryshme.
Nga këto apartamente për pushime në salento mund të bëni banja dielli dhe të gëzoni detin dhe fshatin përreth nga tarraca e madhe në çati me pamje nga zona, apo të strehoheni nga dielli gjatë orëve më të nxehta nën pjergullën e madhe dhe nën pishat e fuqishme.
Në këto apartamente për pushime në salento mund të përdorni barbeque të vëna në dispozicion të klientëve për të  pjekur mish në skarë, peshk ose perime.
Vila është e pajisur edhe me dushe të rehatshme në natyrë, dhomë lavanderi me makinë larëse, parkim privat gratis.Vendosni për pushime në Salento në këtë vend të shkëlqyer!
Shih galerinë e fotografive të vilës dhe gjeni zgjidhjen që i përshtatet më mirë nevojave tuaja!

Shërbimet e përgjithshme


*shërbime sipas kërkesës

Shërbim i mikpritjes në check-in

Informacione turistike, këshilla, harta dhe fjalorë *

Kopsht i pajisur (me barbecue dhe zona ngrënie në natyrë)

Parkim i lirë privat (jo i ruajtur)

Tarracë me pamje nga deti

Dushe jashtë në kopësht

Lavanderi e pajisur me: makinë larëse dhe tharje

Ulje deri në 20% kur rezervoni ekskluzivisht tërë Vilën

Mundësi të pastrimit shtesë *

Krevat për foshnjë, tavolinë foshnjore, karrige të lartë dhe lodra për fëmijë *

Rezervime për turne të drejtuara, taksi, restorante, etj*

Transferim nga e për aeroportet, portet, stacionet hekurudhore, vendet turistike*

Të Apartamente


të zgjedhur zgjidhjen që i përshtatet më mirë nevojave tuaja

 • Blue Villa

  È il più grande dei due appartamenti e si trova al pian terreno, godendo di una splendida vista sul giardino circostante.

 • Green Villa

  Situato al primo piano della struttura, l’appartamento dispone di una grande terrazza con vista sul giardino e parziale vista mare.