Blue Villa


Apartament Pushimi në Salento

Apartamenti ‘Blue Villa’, më i madhi nga të dy, është i vendosur në katin e parë dhe ka një pamje të bukur të kopshtit përreth.
Ky apartament për pushime në salento nga hyrja të çon menjëherë në zonën e madhe të ditës, e cila përmban një kuzhinë të madhe me një bar  dhe pajisje me enë kuzhine, zona e ngrënies dhe zona e relaksimit me divan dhe TV.
Nga këtu ka dalje në një dhomë për tre persona me tavan në formë ‘ylli’ tipike për Salenton dhe një dhomë gjumi të dytë, gjithashtu për tre persona, shumë e gjërë.Në këtë apartament për pushime në salento banja me dush është shumë e madhe dhe e rehatshme.
Në krye të kësaj shtëpie pushimi në salento është një tarracë e madhe me pamje nga deti e përdorshme nga të ftuarit e të dy apartamenteve.

Book Tani »

Libër tani "Blue Villa" për festën tuaj.

Shërbimet "Blue Villa"


Shërbime të tjera mund të organizohet sipas kërkesës.

Apartament 100sqm në katin e parë

Hyrje e pavarur direkt nga kopshti

Kuzhinë e pajisur me gadishull (sobë, furrë, frigorifer, enët)

Dhomë ndenje me divan dhe TV me ngjyra (DTT)

Çarçafë dhe peshqirë të përfshira

Deri në 6 shtretër (2 krevate dopio dhe 2 krevate teke)

Banjo private me dush, tharëse flokësh, peshqirë

Ajër i kondicionuar / Ngrohje

Tarracë me pamje nga deti

Lavanderi e pajisur me: makinë larëse dhe tharje

Foto Galerinë


'Blue Villa' është gati 100sqm dhe mund të strehojë deri në 6 persona.