Green Villa


ApartamentPushimi në Salento

Apartamenti ‘Green Villa’ është i vendosur në katin e parë të ndërtesës dhe arrihet nga shkallët e jashtme, në kopsht, e cila çon në tarracën e madhe me pamje nga kopshti dhe pamje të pjesshme të detit. Në këtë apartament për pushime në salento mund të hyni përmes hyrjes / dhomës së ndenjjes dhe të shkoni në dhomën e ngrënies me aneks kuzhine, e pajisur me pajisje dhe enët e kuzhinës.
Ky apartament për pushime në salento gjithashtu ka dy dhoma gjumi me krevat dopio dhe një banjo me dush.
Nga tarraca në katin e parë të kësaj shtëpie pushimi në salento është në disponim edhe një tjetër tarracë e madhe e përdorshme nga të ftuarit e të dy apartamenteve.

Book Tani »

Libër tani "Green Villa" për festën tuaj.

Shërbime "Green Villa"


Shërbime të tjera mund të organizohet sipas kërkesës.

Apartament prej 75 sq.m në katin e parë

Hyrje e pavarur (me shkallë) direkt nga kopshti

Tarracë e gjerë e pajisur

Aneks Kuzhine (sobë, furrë, frigorifer, enët)

Dhomë ndenje me divan dhe TV me ngjyra (DTT)

Çarçafë dhe peshqirë të përfshira

Deri në 4 shtretër (2 dhoma me krevat dopio)

Banjo private me dush, tharëse flokësh, peshqirë

Ajër i kondicionuar / Ngrohje

Tarracë me pamje nga deti

Lavanderi e pajisur me: makinë larëse dhe tharje

Foto Galerinë


'Green Villa' apartament për pushime në salento është gati 75sqm + 20sqm tarracë dhe mund të strehojë deri në 4 persona.