• en
 • fr
 • de
 • it
 • ru
 • es
 • el

SalentOnTheBeach - Holidays Villa


Shtepi Pushimi – Apartamente në vilë

Salentonthebeach – Holidays Villa është vetëm 150 metra nga deti i kristaltë i Salentos, në mes të qyteteve të San Pietro në Bevagna dhe Campomarino e Maruggio.
Kjo shtëpi pushimi në salento është komode dhe e rrethuar nga aromat e pemëve të lashta të ullirit dhe vreshtave të Primitivo di Manduria, në mes të “njollës” së Mesdheut dhe “Dunat e Campomarino’ të thjeshta e karakteristike. Salentonthebeach është në një vend ku koha duket se ka qëndruar, ku mund të largoheni nga smogu, stresi dhe jetës gri të qytetit.
Vila ka vetëm dy apartamente, krejtësisht të pavarur dhe të pajisur me çdo rehati e komoditet, me pamje të gjerë mbi fshatin përreth dhe kopshtin e harlisur privat, ideale për tu relaksuar dhe shijuar diellin e ngrohtë të Salentos.
Vetëm 1 km larg nga kjo shtëpi pushimi në salento gjenden pazare të shumta, bare, plazhe dhe klube, të cilat ofrojnë mundësi të kaloni pushimet tuaja në natyrë por edhe të afërt me të gjitha shërbimet.
Ejani për pushime në Salento dhe do të mbeteni të kënaqur.

Vila


Shtëpi komod vendosur në një rrugë private, lehtësisht të arritshme nga rruga bregdetare

 • Blue Villa

  Είναι το μεγαλύτερο από τα δύο διαμερίσματα και βρίσκεται στο ισόγειο, απολαμβάνοντας την υπέροχη θέα στους κήπους της περιοχής.

 • Green Villa

  Βρίσκεται στον πρώτο όροφο του κτηρίου, το διαμέρισμα διαθέτει μια μεγάλη βεράντα με θέα στον κήπο και μερική θέα στη θάλασσα.